11 Aralık, 2018 Okuma süresi 2 dakika

6 Yorum

1 ÜRÜN, 3 FARKLI KOMBİN&STİL

#touchebenianlıyor
-
Alışveriş yaparken bir ürünü beğendiğimizde muhtemel ve kaçınılmaz sorulardan biri olan,
"Kaç kez giyebilirim ki?" sorusunun cevabını #TOUCHEİLE cevaplıyoruz...
Ekose Detaylı Ceket
Sezonun gözde trendlerinden biri olan ekoseye yalın bir şıklık getiren bu ceketle 3 farklı stil sizlerle.
  İlk olarak iddialı bir görünüm sevenler için, bol aksesuarlı ve dikkat çekici bir kombini sakinleştirerek daha ferah bir görünüm sunarak karşımıza çıkıyor.
  İkinci kombinde ise oldukça sade bir yaklaşımını görüyoruz. Klasik bir boğazlı yaka kazak ile çabasız ve zarif bir şıklık sunuyor.
  Üçüncü kombindeyse iki tarzı karıştırarak şık ve rahat görünümünü küçük bir renk oyunuyla canlandırıyor.
   Deri Görünümlü Pantolon
   Bu sezon alışagelmişin dışında kumaşlar ve materyaller hayatımızdaki varlıklarını oldukça cesur parçalarla güçlü bir şekilde duyurdular.
   İlk kombinde bu "yeni görünümleri" abartıya kaçmadan yakın arkadaşlarıyla kombinlemek oldukça mantıklı bir karar olabilir. Güncel bir görünüm istiyorsanız bu look tam size özel.
   İkinci kombinde farklı ve zıt dokuların kontrast uyumunu görüyoruz. Makosen bir ayakkabıyla sert ve soft dokuların uyumu güçlü bir mesaj sergiliyor.
   Üçüncü fotoğrafta ise sezonun başka büyük trendi olan layer yani çok katmanlı bir kombinle görüyoruz.
   Ekose Pvc Trençkot
   Dediğimiz gibi ekose yıllardır hiç olmadığı kadar popüler. Bu parçanın su geçirmez kumaşı ve uzun boyu ile sizi soğuktan korurken rakipsiz ve özel hissettirecek gücünü tadın!
   İlk kombin ofise, iş yemeğine ya da daha ciddi görünmeniz gereken bir lokasyon için oldukça uygun ve trendy bir görünüm sunuyor.
   İkinci kombinle haftasonu dışarı çıkarken sweatshirt ve jean pantolon rahatlığına tek parçayla şıklık faktörünü katarken,
   Üçüncü kombindeyse daha feminen bir görünüm sizlerle.
   Kanvas Ceket
   Sizler için seçtiğimiz son parça her tarza kolaylıkla adapte olabilecek, kanvas ceket.
   İlk kombinde aksesuar ve ayakkabı seçimiyle daha şık bir yöne giderken
   İkinci kombinde aynı renklerle birleştirilmiş güçlü bir tavır görüyoruz. Aynı renkleri kombinlerken dikkat etmeniz gereken nokta, aksesuar veya ayakkabılarınızda mutlaka başka bir renk seçmeniz olacaktır. Öbür türlü oldukça göz yoran ve zorlama bir görünümle karşılaşabilirsiniz.
   Üçüncü kombindeyse içine giydiği fuşya renkli gömlekle dinamik bir görünümün kapıları sizin için açılıyor.
   Soner Boyraz
   Soner Boyraz


   Yanıt

   Nurhan
   Nurhan

   25 Nisan, 2019

   Herşey çok güzel ve kaliteli özellikle kargo paketlenmesi çok itinalı ve özenli
   Çok memnunum

   Fikriye
   Fikriye

   09 Nisan, 2019

   Kendine özgün parçaları ile birçok stil ve tarz ortaya çıkarmak sadece touche ’ye özel

   Nur
   Nur

   26 Şubat, 2019

   Merhaba Touche!💗
   Ben 2017 yılının yazında kapandım ve ilk kıyafetlerimi Touche den aldım. Bu ilk ve güzel deneyimimi Touche ile yaşadım. Gerçekten ben kaliteye önem veren birisi olarak kıyafetlerin hem kalitesi olsun hem duruşu hemde tarzına hayran kaldım doğrusu. Hala da birçok ürünlere bayılıyorum ve severek giyiyorum. Başarılarının devamını dilerim Touche…💖💖

   Eda
   Eda

   26 Şubat, 2019

   Kanvas krem renkli bronz düğmeli ceketini iki yıldır kullanıyorum dünyanın en iyi kurtarıcı parçası olabilir. Spordan klasiğe her tarza uygun parçalar bulabildiğim için çok mutuyum😌

   Melek
   Melek

   26 Şubat, 2019

   Her çıkardığı ürün ayrı güzel ve aynı zamanda yaşantımız sırasında farklı kombinler yapma şansıda sunuyo çok şık bi kombinden bi anda spor bi kombindede aynı parçayı kullanabiliyorsunuz.Touche iyiki var ❤️

   Gülsüm
   Gülsüm

   26 Şubat, 2019

   Ben genelde aldığım ürünleri hem şık bir yere giderken hem de günlük yaşantımda nasıl kombin ederim diye düşünüp alıyorum ❤️ Ve Touché bunu aldığım çoğu ürünle yaptım

   Yorum bırakın