10 Mayıs, 2018 Okuma süresi 1 dakika

Anneler gününde #Toucheİle mutluluk hediye et!

Her zaman güler yüzlü ve her derdimize koşan çok değerli annelerimiz için bir hediye listesi hazırladık. Anneler gününe özel tüm ürünlerde %20 indirim kodundan yararlanmak için sepet adımında "ANNELERGUNU" indirim kodunu girmen yeterli.

*Kampanyamız 11 Mayıs'a kadar toucheprive.com üzerinden yapılan tüm alışverişlerde geçerlidir.

 

Anneler gününde annelerimizi biraz daha fazla iyi hissettirmek oldukça önemlidir. Bu önemli gün için alınabilecek pek çok hediye seçeneği bulunur.  Ancak yapacağımız hediye seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, seçeceğimiz hediye özel hissettirmeli ve düşünülmüş olmalıdır. Doğru hediyeyi verdikten sonra karşılık olarak alacağımız o en içten gülümseme dünyalara bedeldir.

 

Konforuna Düşkün Anneler İçin;

Şık bir görünümü benimseyen ve bununla birlikte konforundan ödün vermeyen anneler için seçtiğimiz bol pantolonlar, dökümlü tunikler ve evaze etekler çok doğru bir tercih olacaktır.

 

 

Klasik Tarzı Benimsemiş Anneler İçin;

Her zaman yalın, her zaman şık Touché kadını ilkbahar koleksiyonunda da birbirinden şık uzun tunikler yazlık bol pantolonlar ve en trend volanlı gömlekler sizlerle...

 

 

Enerjisi Hiç Bitmeyen Anneler İçin;

Sürekli hareket halinde olan, koşturması hiç bitmeyen ama tarzından da taviz vermeyen anneler için rahat ve bol trikolar, iddialı ama yalın görünümlü uzun ceketleri tercih edebilisiniz...

 

Soner Boyraz
Soner Boyraz


Yorum bırakın