02 Temmuz, 2018 Okuma süresi 3 dakika

2 Yorum

Hafta sonları, insanların iş için ayırdıkları vakitten arta kalan ve dinlenmeye, çoğunlukla da gezinmek, arkadaşlarla buluşmak gibi rahatlatıcı aktivitelere vakit ayırdıkları zaman dilimleridir. Bu derece kıymetli olan bu zaman diliminde ise insanlar yaptıkları bu aktivitelerde şık görünmeye özen gösterirler. Giyim tarzı ise yapılacak olan aktivite ve hava koşulları gibi durumlara göre değişiklik gösterir. Biz de bu yazımızda sizlere arkadaş toplantıları, gezi ya da farklı herhangi bir hafa sonu aktivitesi için hangi kombin önerilerini deneyebileceğinizi anlatacağız.

Hafta Sonu Kombin Önerileri Ve Rahatlık

Hafta sonu aktivitelerinizdeki giyim tercihlerinizde ilk belirleyici etken ne tür bir aktiviteye katıldığınızdır. Bu nedenle de bu yazımızda aktivite türleri üzerinden ilerleyerek ne tarz bir yol izlemeniz gerektiğini anlatacağız. Bu önerilerin yanında iki şeyden hiç taviz vermeyeceğiz; şıklığınız ve rahatlığınız.

Doğa Aktiviteleri İçin Kıyafet Önerileri

Hafta sonunu ufak bir kır gezintisi, piknik ya da güzel bir dağ evinde kahvaltı ile mi değerlendirmek istiyorsunuz? O halde tesettür giyim kombin seçeneklerinizi mutlaka sportif kıyafetlerle oluşturmanız gerekiyor. Örneğin, rahat ve bol bir pantolon üzerine tek renk bir tunikle muhteşem bir kombin yaratabilirsiniz. Bunun dışında eğer hava soğuksa ve kıra ya da dağa gidecekseniz mutlaka vücut ısınızı koruyacak parçalar seçmelisiniz. Sıcak tutacak polar hırkalar, uzun tunikler ve şık sade botlarla soğuk havalardan korunabilirsiniz.

Arkadaş Buluşması İçin Kıyafet Önerileri

Eğer hafta sonu tatilinizi arkadaşlarınızla değerlendirmek istiyorsanız hem şık hem de rahat olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetler içerisinde arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecektir. Bu nedenle, rahat ve ferah bir şal ile renk ve desen uyumlu tunik ve pantolon seçeneği sizi bu güzel güne hazırlayacaktır. Ben gerçekten şık görünmek istiyorum diyorsanız da mutlaka gösterişli bir bluz ve düz renk bir uzun etek tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bunu hafif topuklu bir ayakkabı ile sade bir çanta kullanarak tamamlayabilirsiniz.

Sevgiliyle Romantik Bir Gün İçin Kıyafet Önerileri

Hafta sonunu eşiniz ya da sevgilinizle geçirecekseniz şık olmaya özen göstermelisiniz. Desenli güzel bir elbise üzerine düz renk sade bir şal ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Desenli kıyafet seçerken de mutlaka diğer aksesuar ve eşarbın sade olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde kombininiz boğulur ve şık olmaktan da uzaklaşırsınız.

Şehirde Ufak Bir Gezinti İçin Kıyafet Önerileri

Eğer kendi şehrinizde ya da başka bir kentte güzel bir gezintiye çıkacak ve bol bol fotoğraf çekecekseniz yine rahat bir kombin tercih etmenizde fayda var. Hem şık hem rahat olabilmek için de sizlere gömlek ve etek kombinini önerebiliriz. Eteğin altına güzel bir spor ayakkabıyla gezintinizi daha da rahat bir hale getirebilirsiniz.

Hafta sonu kombin önerileri ve aksesuar kullanma

Hafta sonuna özel kombin hazırlarken aksesuar konusunda seçici olmanızda fayda var. Kombinlerinize uyum sağlayacak aksesuarlar oldukça çeşitlidir ve zaman zaman bunların arasından seçim yapmak sizleri zorlayabilir. Bize kalırsa hafta sonu doğallık ve rahatlık anlamına geldiğinden mutlaka ama mutlaka aksesuar seçiminde abartıya kaçmamak ve seçimleri bu yönde yapmak gerekir. Bu hem sade bir şıklık kazanmanızı sağlayacak hem de sizi yormayacaktır. Örneğin, güzel bir doğa gezintisinde sizi yoracak ve büyük kolyeler bu doğa gezintisi için doğru seçim olmayacaktır. Bunun yerine doğal taşlardan yapılan hafif kolye ve bileklikler daha doğru birer tercih olacaktır.

Hafta içinde yorulanlar için hafta sonunun ne kadar değerli olduğunu ve bu günlerde şık olmaya ne kadar değer verdiğinizi biliyoruz. Aynı zamanda rahatlığın da ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, şık olabileceğiniz aynı zamanda da rahatlığınızdan ödün vermeyeceğiniz kombinleri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Eğer siz de birbirinden şık ve rahat bu kombinlerin hakkını Touché Privé ile vermek isterseniz, hemen sitemizden online olarak alışverişe başlayabilirsiniz.
Touché Editor
Touché Editor


Yanıt

Rümeysa Arı
Rümeysa Arı

26 Şubat, 2019

Şahsen haftasonu için seçeceğin kıfayet yapacağın etkinliğe bağlı ama genelde spor şıklığı haftasonu için daha uygun

merve alperen
merve alperen

01 Kasım, 2018

yaa nervürlü raşel TURUNCUeşofman altı neden yookkk

Yorum bırakın

Yorumlar onaylandıktan sonra gösterilir.