26 Haziran, 2018 Okuma süresi 2 dakika

Instagram hesapları şu aralar çok popüler. Kombin önerisinden, aradığınız ürünleri bulmaya kadar birçok konuda fikir veren bu aplikasyon , hayal ettiğiniz parçaları birbirleriyle tamamlamayı da çok daha kolay bir hale getiriyor.

Bu yazımızda sizlerle muhafazakar giyim konusunda ilham verici başarılara imza atmış Instagram hesaplarından bahsederken, hesapları takip ederek hem muhafazakar hem de stil sahibi olmanın yollarını anlatacağız.

Haydi başlayalım…

rimelaskina

@rimelaskina

Hilal isimli Vlogger’ın yönettiği bu hesap, modanın yanı sıra yaşam stili ve diğer birçok konuda bizlere fikirler veriyor. Kendi yaşamında özellikle rahat kombinleri tercih eden Hilal, Youtube üzerinden de sizlere harika makyaj teknikleri sunuyor.

bbtlb

@bbtlb

Betül Gedik, sade şıklığı en öne taşıyan isimlerden biri. Hem sportif hem klasik kombinlere bolca yer veren Betül, desen kullanımında da son derece profesyonel. Aynı zamanda makyaj konusunda da tavsiyeler veren bu hesap, birçok kozmetik markasını deniyor ve siz izleyicilere denemeden nasıl sonuç alabileceğinize dair ipuçları veriyor.

elifd0gan

@elifd0gan

Elif Doğan’ın aktif olarak kullandığı bu Instagram hesabı da muhafazakar giyim modasını takip etmek isteyen hanımlar için bulunmaz bir nimet. Tulum ve tunikleri çok güzel bir biçimde kombinleyen Elif Doğan’ın bir diğer özelliği de güneş gözlüklerini aktif bir biçimde kullanması. Biliyorsunuz eşarp ve şallarla güneş gözlüğü kullanımı şık bir görünüm için fazlasıyla dikkat edilmesi gereken bir husustur. İşte bu noktada Doğan’ın kombinlerine bakarak güneş gözlüklerini nasıl kullanmanız gerektiğini çok daha iyi öngörebilirsiniz.

hulyaslan

@hulyaslan

Muhafazakar giyim konusunda başarılara imza atan Hülya Aslan, Instagram üzerinden birçok kişi tarafından takip ediliyor. Özellikle seçtiği şal ve eşarplarla planda olan Aslan tarzıyla fark yaratmak isteyen insanlar tarafından mutlaka takip edilmeli.

emiraah

@emiraah

Aslen faslı olup, Fransa’da yaşayan Emiraah, muhafazakar giyimin inceliklerini en detaylı paylaşan hesaplardan biri. Sade görünümü ve farklı eşarp bağlama teknikleri ile çokça beğeni kazanan bu hesabı, vakit kaybetmeden takibe alın deriz.

@whoisshadia

Bir yabancı muhafazakar hesap daha. Farklı giyim seçeneklerini takipçilerine sunan whoisshadia, aynı zamanda makyajın inceliklerini de hesabında detaylı bir biçimde gösteriyor. Eğer sizler de sadelik peşindeyseniz mutlaka bu hesabı incelemelisiniz.

@noor

Yakın zamanda Amerika’da hayatı anlatan bir kitabı da piyasaya sunan Noor Tagouri, tesettür giyim konusunda isim yapmış kişilerden en önemlisi. Genellikle sportif şıklığı hesabındaki fotoğraflarına yanı sıra Noor Tagouri’yi sade ve rahatlığa önem veren her muhafazakâr kadın takip etmeli.

@dinatokio

Yine farklı eşarp bağlama teknikleri nedeni ile ön plana çıkan isimlerden birisi de Dina Tokio. Farklı duruşu ve kaliteli kombinleri nedeniyle birçok insan tarafından takip edilen Tokio’nun moda akımı herkes tarafından da beğeni ile izleniyor.

@rabiacaa

Rabia Karaca Aktoprak, sadeliği ön plana çıkaran Instagram moda bloglarından birisine sahip. Özellikle günlük hayatta gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kombinler hazırlayarak takipçileri ile paylaşan Rabia'nın hesabını düzenli olarak takip etmenizde fayda var.

@hijabhills

Rubai Zai tarafından yönetilen @hijabhills hesabı, gösterişli kıyafetlerle nasıl şık olunabileceğini hepimize gösteriyor. Giyimin dışında bir hayat tarzını ön plana çıkaran Ruba Zai, bir milyonu aşkın takipçisi ile tarzı ile dünyanın dört bir yanına ilham veriyor.

Muhafazakar Giyim Modasını Takip Edin

Muhafazakar giyimde takip etmeniz gereken bu 10 hesap sizlere muhafazakar giyim modasını en ince detaylarına kadar sunuyor.  Eğer nasıl kombin yapacağınıza dair bir fikriniz yoksa ya da kafanız karışıksa bu hesaplardan yardım alabilirsiniz. Bu hesapların dışında da pek çok muhafazakar giyim fenomenini de Instagram ve Youtube üzerinde bulabileceğinizi hatırlatalım. Yukarıda sizler için listelediğimiz bu Instagram fenomenlerinin aynı zamanda Touché Privé koleksiyonlarını da tercih ettiklerini hatırlatalım. Siz de muhafazakar giyimin en şık kıyafetleri için koleksiyonumuza mutlaka göz atın.

Touché Editor
Touché Editor


Yorum bırakın