05 Temmuz, 2019 Okuma süresi 1 dakika

Kontrast renkler, marin detaylar ve nefes alan kumaşlarla sezonun stil sahibi görünümlerini sizin için inceledik.
.

Güneş İlhamınız Olsun!

Plaj giyim
Canlı renkleri giymek için yaz aylarından daha iyi bir tercih olabilir mi?
Cesur olun ve alışagelmiş kombin matematiğinin dışına çıkarak düğmeli elbisenizin alt düğmelerini çözün. Altına coral renginde yüksel bel pantolonunuzu giyerek dinamik bir görünüm sağlayın. Yaza en çok yakışan detaylardan biri olan hasır aksesuarla birleştirerek kombininizi tamamlayın!
.

 Her Daim Şık!

Yaz Modası

Beyaz renk şıklığa ulaşmanın en kolay yolu. Bunu yaparken tercih edeceğiniz kolu volanlı gömleğinizi bir beden büyük tercih ederseniz oluşturacağınız silüet daha dramatik bir etki yaratacaktır. Gömleğinizi piliseli pantolonun içine sokarak belinize vurgu yapın ve daha doğru bir orantı oluşturun. Son olarak gold renginde aksesuarınızı taktıktan sonra güne hazırsınız!

.

 Hafta Sonu Gezintileri İçin

yaz plaj modası

Konforu elden bırakmadan bu basit -ama son derece şık- kombinle tüm gün boyunca gezintilerinize hız kesmeden devam edebilirsiniz. Kolları fırfır detaylı gömleğe eşlik etmesi için volan detaylı yüksel bel etekle eğlenceli bir görünüm elde edin. Gömleğin alt düğmelerini çözüp belinizden bağlayarak bohem bir hava katabilirsiniz. Hasır aksesuar kombinizi tamamlamak için mükemmel bir son dokunuş olacak!

.

Ofise Plajı Götürün!

Ofiste Yaz Modası

Yaz aylarında en zor şey sabah kalkıp iş için hazırlanmak olabilir. Ama bunu eğlenceli hale getirmek sizin ellerinizde. Kombinin star parçası pötikare desenli ceketi, etek kısmı bol paçalı beyaz pantolonun içine sokulmuş, uyumlu bir basic bluz ile birleştirerek yalın ama stil sahibi görünüm oluşturabilirsiniz. Kontrast renklerde aksesuarlar tercih ederek kombine ihtiyacı olan renk dozajını vererek kişiselleştirebilirsiniz.

Touché Editor
Touché Editor


Yorum bırakın