30 Kasım, 2018 Okuma süresi 1 dakika

2 Yorum

Her sezon değişen trendlerle birçok farklı görünüm hayatımıza giriyor. Bu trendleri kendi tarzımıza nasıl yansıtacağımızsa büyük bir soru işareti oluyor. Sezonun favori trendlerini sokak modasının yıldızlarının stilinden ilham alarak Touché ürünleriyle birleştirdik.
-
Siyah Beyaz İkilisi
Bu sezon trikolar altın çağını yaşıyor. Trikoları hemen her parçayla birleştirerek güncel ve trendy bir görünüme sahip olabilirsiniz. Touché deri görünümlü pantolon ve triko kazaklarla günün her saatine uygun bir kombin sizlerle.

Pilise Etek
Pilise etek oldukça klasik bir parça fakat kombinleme şeklinizle klasik görünümü oldukça modern ve fresh bir hale getirmek sizin elinizde. İster oversize trikolarla isterseniz ceketler ve hırkalarla birleştirerek bohem ama şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Şeffaf Yağmurluklar
Bu parça oldukça iddialı ve fütüristik gelebilir. Ama dediğimiz gibi bize sunulan trendleri kendi tarzımıza başarılı bir şekilde uyarlarsak kazanan siz olacaksınız. Bu tarzdaki bir parçayı oldukça yalın ve sade parçalarla birleştirirseniz insanların ilgisini doğru bir şekilde çekersiniz. 

Triko Parçalar
Trikolar bu sezon hiç olmadığı kadar popüler. Ki soğuk kış günlerinde oldukça konforlu bir seçim olduğu bir gerçek. Birbirinden farklı renk ve model alternatifiyle Touché triko parçaları inceleyebilirsiniz.

 

Soner Boyraz
Soner Boyraz


Yanıt

Eda
Eda

26 Şubat, 2019

Böyle yararlı bilgiler öğrenmek insanın tarzını keşfetmesinde büyük rol oynuyor iyi ki varsın Touche🌿

Sümeyre
Sümeyre

21 Şubat, 2019

Şık giyinmek tüm kadınlara yakışır bende şık ve tarz giyinmeyi seven kadınlardanım önerileriniz için teşekkürler

Yorum bırakın

Yorumlar onaylandıktan sonra gösterilir.