30 Mayıs, 2018 Okuma süresi 1 dakika

Hem oldukça şık hem de konforlu olmamız gereken bu özel davetlerde hazırlanmak saatler sürebilir. Sizler için yemek davetlerinde giyilecek en şık seçimleri sıraladık.

#HerGünTouche


Şal Yaka Şifonlu Yelek

Tüm günün koşturmasında konforlu ve şık bir görünüm için kusursuz bir seçenek. İsterseniz yazlık bol pantolonlarla ya da incecik nefes alan kumaşlardan üretilmiş uzun günlük elbiselerle kombinleyebileceğiniz yelekle bu yaz çok şık geçecek.

Dökümlü Kruvaze Kap

Bir çok farklı kombinleme seçeneği bulunan bu dökümlü kap ile farklılığınızı ortaya koyun. Daha salaş bir görüntü isterseniz yüksel bel yazlık bol pantolonlarla birleştirip bohem bir görüntü elde edebilirsiniz. Sezonun favori rengi turuncu ile enerjinizi yükseltin.

 

 

Uzun Volanlı Etek

Her tarza uydurabileceğiniz bu etekle davetlerin yıldızı siz olacaksınız. Klasik parçalarla birleştirerek şık bir görünüm elde ederken, basic bluzlar ve tişörtlerle birleştirerek daha günlük bir görünümü elde edebilirsiniz.

 

Çizgili Keten Gömlek

Birbirlerinden farklı renk seçenekleri bulunan ve nefes alan kumaşlardan üretilen bu gömlekler her daim sizin kurtarıcı parçanız olacaktır. İster pantolonlarla daha günlük bir görünümde isterseniz klasik kesim parçalarla birleştirerek daha şık ve genç bir görünümde kullanabilirsiniz.

Soner Boyraz
Soner Boyraz


Yorum bırakın