Tükendi Tedarik Edilememektedir Kârınız ürün kaldı ürün kaldı Yeni Ön-Sipariş İndirim Tükendi Yakında İndirim Tükendi Kârınız Sepete Ekle

İade ve Değişim

 Satın aldığın ürünleri kendi evinin konforunda dene, beğenmezsen değişim veya iade için teslim aldığın tarihten itibaren 14 günün var! 444 06 06 numaralı telefondan MNG Kargo çağrı merkezini arayarak veya MNG Kargo internet sitesi üzerinden adresine kurye çağır: kargon ücretsiz teslim alınsın!

 Değişim ve iadelerde kargo ücretsizdir. Yurtdışından verilen siparişlerin iadelerinde kargo ücreti ve vergiler tarafına yansıtılacaktır.

 Lütfen ürünlerin yeni ve giyilmemiş halde olmalarına dikkat et ve tüm Touché etiketlerinin hala takılı olduğundan emin ol. Değişim ve iade şartlarına uygun olmayan kargolar kabul edilmeyecek ve müşteriye geri gönderilecektir.

* Mağazalarımızdan ve satış noktalarımızdan yapılan alışverişlerin iade ve değişim işlemleri yine işlemin yapıldığı mağaza ve satış noktasından yapılmaktadır.


DEĞİŞİM İÇİN İZLEMEN GEREKEN ADIMLAR
1. Faturanın arkasında bulunan değişim bölümüne değişim nedeni ile birlikte istediğin ürünleri kod, renk ve beden şeklinde yazman gerekmektedir. Değişim olarak istediğin ürünün stok durumunu internet sitemizden kontrol edebilirsin.

2. Değişimini istediğin ürün(leri) faturaları ve etiketleri ile birlikte 273875468 müşteri kodumuzu kullanarak MNG Kargo kargoya iletip ücretsiz bir şekilde bize kargolayabilirsin.

3. Değişim kargon bize ulaştıktan sonra 1 iş günü içinde işlemin yapılarak kargoya verilecektir.


İADE İÇİN İZLEMEN GEREKEN ADIMLAR
1. Faturanın arkasında bulunan iade bölümüne iade nedenini yazman gerekmektedir.

2. Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödemesi alınan ürünlerin iadelerinin yapılabilmesi için banka bilgilerine ihtiyacımız var. Bunların eksiksiz şekilde iade formundaki alanda belirtmen gerekmektedir.

- IBAN/Hesap Numarası
- Hesap Sahibinin Adı / Soyadı
- Banka Adı

3. İade etmek istediğin ürün(leri) faturaları ve etiketleri ile birlikte 273875468 müşteri kodumuzu kullanarak MNG KARGO kargoya iletip ücretsiz bir şekilde bize kargolayabilirsin.

4. İade kargon bize ulaştıktan sonra 5 iş günü içinde tutar hesabına aktarılacaktır.

* Detaylı bilgi için lütfen hey@toucheprive.com adresine e-posta göndererek veya +905305059656 WhatsApp hattımıza yazarak müşteri hizmetleri ekibimize başvur.


YURTDIŞI SİPARİŞLERİ İÇİN İADE
 Yurtdışından verilen siparişlerin teslim tarihinden başlamak üzere 30 gün içinde iade şartlarımıza uygun olması halinde iade edebilirsin. Kargonun bize ulaşmasının ardından 5 iş günü içinde iade tutarın kartına yansıtılacaktır. Yurtdışından gönderilen iade kargolarında oluşabilecek tüm kargo ve gümrük masrafları müşterilerimize aittir. Kargonun, kargo ve gümrük masrafı tarafımızca karşılanmak durumunda kalındığında bu ücretler de iade tutarından düşülecektir. Oluşabilecek gümrük ve diğer vergi masrafları nedeniyle kutunun üzerine ''Return Product'' yazmanızı ve kargo şirketine bunu belirtmenizi öneririz. 

Kargoyu gönderdikten sonra hey@toucheprive.com adresine sipariş numaranızı ve iade sebebinizi belirten bir mail atmanız gerekmektedir.

* Gümrük masrafları nedeniyle kabul edilmeyerek iade edilen siparişlerin kargo ücretleri (60 TL) iade tutarından düşülür.

 Oluşabilecek ek kargo ve gümrük masrafları düşünülerek yurtdışı siparişlerinde değişim kabul edilmemektedir. Ürünlerini iade ettikten sonra yeni bir sipariş oluşturabilirsin.


İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI
 Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığın ürünlerle ilgili yaşayabileceğin memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
 Ürün iadesi konusunda sana daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsin. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. İadelerini bize MNG KARGO ile gönderebilirsin.
 Ücret iadesi talebi ile gönderilen kargolardan firmamıza gönderilirken oluşabilecek kargo bedeli düşülerek ücret iadesi yapılmaktadır.
 İlk ürün değişimlerinde tarafımıza gönderilen kargo ücreti firmamıza aittir. Fakat 1. değişimden sonraki tüm değişimler için 9 TL alınmaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜN 
a-Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
b-İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI 
a- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir. 
b- İade etmek istediğin ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA 
a- İade etmek istediğin ürün / ürünler MNG KARGO ile gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. 
b- Kalite Güvence Departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Kargonuz bize ulaştıktan sonra iadenin hesabına yansıma süresi, 5 iş gündür. Kredi kartına yapılan iadeler 5 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır. 
c- Ödemeni kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığında, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartına iade edilecektir. 
d- Birden fazla ürün satın alınması ve birden fazla ürün iade edilmesi durumunda eğer iskonto uygulandıysa iskonto iade edilecek tutar üzerinden düşürülür.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
 İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin ulaşım bedeli müşteriye aittir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
 İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğin ürün ile birlikte orijinal faturaları (sizdeki bütün kopyaları) göndermen gerekmektedir. İade etmek istediğin ürün / ürünler ayipli ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapman gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

SİPARİŞ İPTALİ
 Değerli müşterimiz, yanlış verdiğin veya vazgeçtiğin siparişlerini iptal ettirebilirsin. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçin. Mail ile irtibatlarda gecikmeler yaşanmaktadır. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğin yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

Beden Tablosu