Tükendi Tedarik Edilememektedir Kârınız ürün kaldı ürün kaldı Yeni Ön-Sipariş İndirim Tükendi Yakında İndirim Tükendi Kârınız Sepete Ekle

İade

 Satın aldığın ürünleri kendi evinin konforunda dene, beğenmezsen iade için teslim aldığın tarihten itibaren 14 günün var! 444 06 06 numaralı telefondan MNG Kargo çağrı merkezini arayarak veya MNG Kargo internet sitesi üzerinden adresine kurye çağır: kargon ücretsiz teslim alınsın! İadelerde kargo ücretsizdir.

 Lütfen ürünlerin yeni ve giyilmemiş halde olmalarına dikkat et ve tüm Touché etiketlerinin hala takılı olduğundan emin ol. İade şartlarına uygun olmayan kargolar kabul edilmeyecek ve müşteriye geri gönderilecektir.

 Malesef ürün değişimi yapmıyoruz. Eğer ürününü değiştirmek istersen, beğendiğin ürünün stokları tükenmeden yeni bir sipariş oluşturabilir ve elindeki ürünü iade edilmesi için bize kargolayabilirsin.

* Mağazalarımızdan ve satış noktalarımızdan yapılan alışverişlerin iade işlemleri, işlemin yapıldığı mağaza ve satış noktasından yapılmaktadır.

İADE İÇİN İZLEMEN GEREKEN ADIMLAR
1. Faturanın arkasında bulunan iade bölümüne iade nedenini yazman gerekmektedir.

2. Kapıda Ödeme Yöntemi ile ödemesi alınan ürünlerin iadelerinin yapılabilmesi için banka bilgilerine ihtiyacımız var. Bunların eksiksiz şekilde iade formundaki alanda belirtmen gerekmektedir.

- IBAN/Hesap Numarası
- Hesap Sahibinin Adı / Soyadı
- Banka Adı

3. İade etmek istediğin ürün(leri) faturaları ve etiketleri ile birlikte 273875468 müşteri kodumuzu kullanarak MNG KARGO kargoya iletip ücretsiz bir şekilde bize kargolayabilirsin.

4. İade kargon bize ulaştıktan sonra 3 iş günü içinde tutar hesabına aktarılacaktır.

* Detaylı bilgi için +905305059656 Whatsapp destek hattımızadan müşteri hizmetleri ekibimize başvurabilirsin.

İADE ŞARTLARI
 Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığın ürünlerle ilgili yaşayabileceğin memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
 Ürün iadesi konusunda sana daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsin. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. İadelerini bize MNG KARGO ile gönderebilirsin.
 Ücret iadesi talebi ile gönderilen kargolardan firmamıza gönderilirken oluşabilecek kargo bedeli düşülerek ücret iadesi yapılmaktadır.

İADE EDİLECEK ÜRÜN 
a-Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
b-İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI 
a- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir. 
b- İade etmek istediğin ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA 
a- İade etmek istediğin ürün / ürünler MNG KARGO ile gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. 
b- Kalite Güvence Departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. Kargonuz bize ulaştıktan sonra iadenin hesabına yansıma süresi, 3 iş gündür. Kredi kartına yapılan iadeler 3 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır. 
c- Ödemeni kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığında, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartına iade edilecektir. 
d- Birden fazla ürün satın alınması ve birden fazla ürün iade edilmesi durumunda eğer iskonto uygulandıysa iskonto iade edilecek tutar üzerinden düşürülür.

İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ
 İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin ulaşım bedeli müşteriye aittir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
 İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğin ürün ile birlikte orijinal faturaları (sizdeki bütün kopyaları) göndermen gerekmektedir. İade etmek istediğin ürün / ürünler ayipli ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapman gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

SİPARİŞ İPTALİ
 Değerli müşterimiz, yanlış verdiğin veya vazgeçtiğin siparişlerini iptal ettirebilirsin. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçin. Mail ile irtibatlarda gecikmeler yaşanmaktadır. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğin yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

AYIPLI ÜRÜNÜN İADESİ
 
Ürünün kullanım amacına ve ürün bilgilerinde belirtilen ana işlevlerini yerine getirmesini engelleyen üretim ve ürün nedenli durumlardır. Bu durumda ürünü incelenmesi için bize gönderebilirsiniz. İnceleme sonucuna göre iade veya aynı ürünle değişim hakkınız bulunmaktadır. 
 

Beden Tablosu
Beden(EU) 36 38 40 42 44 46 48 50 52
Göğüs Çevresi 86 cm 90 cm 94 cm 98 cm 102 cm 108 cm 114 cm 120 cm 126 cm
Bel Çevresi 66 cm 70 cm 74 cm 78 cm 82 cm 88 cm 94 cm 100 cm 106 cm
Kalça Çevresi 92 cm 96 cm 100 cm 104 cm 108 cm 114 cm 120 cm 126 cm 132 cm
Kol Uzunluğu 60 cm 60.3 cm 60.6 cm 60.9 cm 61.2 cm 61.5 cm 61.7 cm 62 cm 62.3 cm
EU Ölçü 34 36 38 40 42 44 46 48 50 52
UK Ölçü 8 10 12 14 16 18 20 22 24 26
US Ölçü 6 8 10 12 14 16 18 20 22 24