Sağlığınız Bizim İçin Değerli

Çalışanlarımızın, sizlerin ve ailelerinizin sağlığı bizim için her şeyden önce gelir. Tüm dünyada etkili olan COVID -19 salgınında, sizlerin sağlığını korumak amacıyla ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz online mağazamız toucheprive.com’da daha etkili hizmet verebilmek adına birtakım değişiklikler yaptık. 

Online Destek

Online üzerinden iletişim kanallarında artık daha uzun süre aktifiz. Sitede canlı sohbet, Instagram direkt mesaj ve Whatsapp üzerinden sorularınıza daha fazla vakit ayırmak amacıyla haftanın 7 günü saat 23:00’a kadar çalışma sürelerini uzattık.

Online Alışverişte Teslimat

Bu süreçte kargo sürenizle ilgili herhangi bir aksaklık yaşanmamakla birlikte siparişiniz normal süresinde elinize ulaşacaktır. Siparişinizi verdikten sonra kargo takip numarasını kullanarak siparişiniz ile ilgili her türlü bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Hijyenik Önlemler

Geçirdiğimiz süreçten dolayı hem sizin hem de çalışanlarımızın sağlığını korumak adına hijyenle ilgili önlemlerimizi aldık. Depo ve ofis ortamlarını düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Ek olarak tüm ürünler paketlenmeden önce buhar ile dezenfekte edilmektedir.

Online Alışveriş İadeleri

Online siteden siparişini verdiğiniz ürünlerin iade süresini 30 güne çıkardık. Böylece satın aldığın ürünleri kendi evinin konforunda deneyip, beğenmediğin takdirde teslim aldığın tarihten itibaren 30 gün içerisinde MNG Kargo'dan kurye çağırarak ücretsiz iade edebilirsin.