Touché Squad Influencer Takımı

Touche Squad Influencer

Her gün büyüyen ve çarpıcı koleksiyonu ile alanının en iyi kadın giyim markalarından olan Touché Privé’yi tüm dünyaya duyuracak Touché Squad Influencer Takımı'nı kuruyor. Bu ekibin amacı Touché ürünleri ile özgün içerikler üreterek Touché kalitesinin daha fazla insana ulaşmasını sağlamak. Sen de binlerce insanı etkileyebileceğini düşünüyorsan hemen Touché Squad Influencer Takımı'na katılabilir, bu takımın bir parçası olarak kendi özgün içeriklerini üretebilir, Touché Privé'nin alanında güçlü pazarlama ekibi ile moda dünyasında adını duyurabilir, profesyonel fotoğraf çekimlerinde yer alabilir ve daha pek çok sıra dışı projeye imzanı atabilirsin.

Touché Squad Influencer Takımı’na Nasıl Katılabilirim?

Touché Squad Influencer Takımı’na katılmak için yapman gereken ilk şey sayfanın sonunda yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmak. Başvuru formu bize ulaştıktan sonra pazarlama takımımız tarafından gerekli incelemeler yapılacak ve başvurunun olumlu sonuçlanması halinde ise sana dönüş yapılır.

Başvuru Koşulları

Sayfanın sonunda yer alan başvuru formunu doldurmadan önce karşılaman gereken bazı koşullar var. Bu koşulları sağlamadığın takdirde başvurunun kesinlikle dikkate alınmayacağını bilmelisin.

  • En az 5 bin takipçiye sahip olmak,
  • Kitlenin gerçek takipçilerden oluşması,
  • Siyasi, rencide edici ve marka imajına zarar verecek paylaşımlar yapmıyor olmak.

Değerlendirme Süreci

Yukarıdaki koşulları sağlayan ve formu eksiksiz şekilde dolduran kullanıcılar değerlendirme sürecine dahil edilecektir. Değerlendirme süreci içerisinde hesabınız detaylı olarak incelecek ve gerekli görülmesi durumunda sizden ek bilgiler talep edilecektir. Tüm bu bilgiler ışığında başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde ise ilerleyen süreçler konusunda size bilgi verilecektir.

Influencer Başvuru Formu

* işaretli alanların doldurulması zorunludur