Tükendi Tedarik Edilememektedir Kârınız ürün kaldı ürün kaldı Yeni Ön-Sipariş İndirim Tükendi Yakında İndirim Tükendi Kârınız Sepete Ekle

Teslimat

YURTİÇİ TESLİMAT

 Haftaiçi saat 16:00'a kadar verilen siparişlerin aynı gün kargoya teslim edilir. İstanbul merkezli 600 km'ye kadar şehirlere ertesi gün, 600 km ve üzerindeki şehirlere MNG Kargo ve UPS Kargo seçenekleri ile 2 iş gününde teslim edilir.

 Türkiye içi 99 TL üzeri siparişlerinde kargo ücretsizdir. 99 TL altındaki siparişlerinde 5 TL kargo ücreti siparişine eklenir. UPS Kargo hizmet bedeli 10 TL'dir.

 Kargonun durumunu siparişlerim sayfasındaki kargo takip bölümünden, seninle paylaşılan mail veya SMS'de bulunan takip numarası ile takip edebilirsin.

 
YURTDIŞI TESLİMAT

 Yurtdışından verilen siparişler DHL Express aracılığıyla gönderilir. Avrupa ve Amerika'nın kuzeyi için teslimat süresi 1 iş günüdür. Diğer bölgelere için teslimat süresi 2 iş günüdür.

 Yurt dışından verdiğin 50$ üzerindeki siparişlerinde kargo ücretsizdir. Bu tutarın altındaki siparişlerin için kargo ücreti 60 TL'dir.

 Yurtdışı gönderilerinde oluşacak gümrük ve kdv masrafları alıcıya aittir. Gümrük işlemleri nedeniyle kabul edilmeyerek iade edilen siparişlerin kargo ücretleri (60 TL) iade tutarından düşülür.

 Kargonun durumunu seninle paylaşılan e-postadaki veya SMS'de bulunan takip numarası ile takip edebilirsin.
 

Beden Tablosu