Touche, dünyanın en hızlı büyüyen modest giyim markalarından biri olarak modaya yön veriyor.
İş ortağımız olup bu heyacanı bizimle paylaşmak için başvurun.

Modest giyim dünyada $295 milyar pazar büyüklüğüne ulaşırken Touche zamansız tasarımları ve sadık müşteri kitlesi ile dünyanın en büyük modest markası olma vizyonunda hızla ilerliyor.

Touche 65 ülkede, 500'den fazla satış noktası ve 11 mağazası ile müşterilerine ulaşıyor.

10. Yılımızda sınırlı sayıda sunacağımız iş ortaklığı imkanı için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Basında Touche

Touche Franchise Avantajları

Hazır Mağaza Çözümü

Touche, hazır franchise çözümüyle iş ortaklarına pratik ve hızlı bir başlangıç yapma imkanı sunuyor. Hazır mağaza konseptimizle, dekorasyondan eğitime ve ürün tedariğine kadar her detay profesyonelce planlanmış ve uygulanmıştır. Bu sayede franchise sahipleri, sorunsuz bir şekilde ticari faaliyetlerine başlayarak hemen kazanç sağlamaya odaklanabilirler.

Marka Gücü

Touche, müşteri sadakati yüksek, moda ve kaliteyi bir arada sunan, sevilen bir markadır. Kadınların kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan genç, dinamik ve benzersiz tasarımlarımız ile diğer markalardan ayrışıyoruz.

Yüksek Talep ve Sınırlı Rekabet

Türkiye genelinde, özellikle Anadolu'da, modest giyime yoğun talep gösterilmesi, Touche'un hedef pazarında büyük bir fırsat sunmaktadır. Modest giyime yapılan harcamaların, tüketicilerin diğer sektörlere ayırdığı bütçenin çok üzerinde olması, bu bölgelerde franchise açmanın cazibesini artırmaktadır.

Sadık Müşteri

Touche, 50%'den fazla tekrarlı müşteri kitlesi sayesinde kadınların vazgeçilmez markası olarak günlük hayatlarında yer alıyor.