Hevesle beklenen yaz artık tüm ışıltısıyla aramızda. Pandemi dolayısıyla belirsiz geçen bir kaç yaz sezonunun ardından, doya doya tadını çıkarabileceğimiz tatil dönemi bizleri bekliyor. Havaların da gittikçe ısınmaya başladığı bu süreçte hepimizi heyecanlandıran ortak nokta, tabiki de DENİZ! 

 

Plajların açıldığı ve herkesin kumsallara akın ettiği bu süreçte aklındaki tek soru “Ne giyeceğim?” ise merak etme. Yeni Touché koleksiyonunda plaj modasının en güncel trendlerini senin için derledik. 

 

Mayolar

Geçtiğimiz sezonda mayo modellerinde görmeye başladığımız tropikal desenler bu yılda etkisini sadeleşerek göstermekte. Egzotik meyvelerden esinlenen canlı renklerin, farklı kesimler ile harmanlandığı, tek renge odaklanan mayolar ise 2022 plaj modasına imzasını atıyor. Fırfır ve drape detaylarıyla hareketlendirilen modeller, plaj şıklığını farklı bir boyuta taşıyor.

 

 

Peki yalnızca egzotik renkler mi moda? Hayır. Farklı kategorilerde yükselmeye başlayan neon trendi, plaj modasında da yerini aldı. Renk blokları ve kalıplı kesimlerle mayolara yansıyan trend, daha aktif ve sportif görünümü tercih edenler için favori oluyor.

 

Rahatlık ve Uyum

Her ne kadar şıklık önemli olsa da, özellikle tesettür mayolarda rahatlık bir numaralı öncelik. Hızlı kuruyan kumaş, kaymayan ve sıkmayan boneler, yukarı toplanmayan taytlar deniz kenarında konforu yakalamak için kırmızı çizgidir. Touché Mayo koleksiyonunda yer alan modeller, tüm bu detaylar düşünülerek, rahatlığı bir kenara atmadan, iddialı plaj görünümü yakalamak için tasarlandı. 

 

 

Aksesuarlar

Tamamlayıcı parçalar olmadan olmaz! Plaja giderken yanımızda mutlaka olması gerekenler listesinde bu yıl da bez çantalar en gözde trend olarak yerini alıyor. Mayoların aksine, plaj çantalarında daha doğal renkler ve sade desenlerle karşılaşıyoruz. Tüm günü güneş altında geçirdiğimiz deniz hayatında, şapkalar, şallar ve gözlükler ise hem tarzımızın, hem de konforumuzun bir parçası olarak karşımıza çıkıyor. Deniz kenarında, daha büyük ve geniş kenarlı olarak tercih edilen hasır şapkaları, mayo ile uyumlu renklerde şallar ile kişiselleştirmek, bu sezonun en favori trendlerinden. Güneşten korunmada başka bir yardımcı olan gözlükler ise retro esintili, kalın ve kemik detaylar ile plaj modasında yerini alıyor.
Tatil hazırlıklarını tamamlamadan önce, trendleri yakalarken, deniz kenarında da şıklığını koruyabileceğin parçaların yer aldığı Touché Plaj Giyimi koleksiyonuna göz atmayı sakın unutma!

Haziran 17, 2022 — Gamze Demirkesen

Yorum yap